Joniškio rajone ant traukinio bėgių sužalotas vyras ligoninėje mirė.
Pasak policijos pranešimo, nelaimė įvyko šeštadienio rytą, apie 6 val. 50 min. Kuisių kaime.
Krovininis šilumvežis, valdomas mašinisto, gimusio 1982 metais, kliudė ir sužalojo ant traukinio bėgių sėdintį vyrą, gimusį 1993 metais.
Vyriškis dėl daugybinių kūno sužalojimų pristatytas į ligoninę, kurioje sekmadienį 1 val. 20 min. mirė.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl žmogaus sužalojimo.
47 peržiūrų
Kaip vertinate šį straipsnį?
👍 0
👎 0
Iš viso: 0
0% 👍
0% 👎

