Pranešama apie didelę avariją netoli Kauno, magistralė į Vilniaus pusę uždaryta

Patiko? Pasidalink! Ačiū.

Sekmadienį apie 16 val. magistraliniame kelyje Kaunas–Vilnius susidūrė keli automobiliai. Liudininkai praneša, kad du automobiliai sudaužyti smarkiai, anot jų, dar du automobiliai apgadinti ne taip smarkiai.

Policija pranešimą apie eismo įvykį gavo 15 val. 45 min. Avarija įvyko Kauno rajone, važiuojant į Vilniaus pusę. Remontuojamame kelio ruože susidūrė keturi automobiliai: „Nissan“, „Hyundai“, „Škoda“ ir „Toyota“. Taip pat kliudytas elektros stulpas.

Policijos duomenimis, į ligoninę išvežtas 39-erių metų „Nissan X-Trail“ vairuotojas.

Susidūrusiuose automobiliuose buvo ir nepilnamečių, pirminiais duomenimis, vaikai nesužeisti, tik labai išsigando. Laukiama policijos tyrėjų, todėl geriausia būtų važiuojantiems į Vilniaus pusę rinktis aplinkkelius – spūstys siekia kelis kilometrus.

Įvykio vietoje dirba gelbėtojai ir medikai.

18 val. eismas atnaujintas.

👁️ 43 peržiūrų
Kaip vertinate šį straipsnį?
👍 0 👎 0 Iš viso: 0
0% 👍 0% 👎

Patiko? Pasidalink! Ačiū.
REKOMENDUOJAME:  Dalia 2024: pasakė, kodėl žmonės laukia Grybauskaitės sugrįžimo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. View more
Sutinku
Nesutinku