Tragedija Šiaulių rajone: įlėkęs į stulpą žuvo keturračio vairuotojas

Patiko? Pasidalink! Ačiū.

Šeštadienį Šiaulių rajone įvyko tragiška nelaimė – keturratis nulėkė nuo kelio ir rėžėsi į stulpą. Vairuotojas žuvo.

Nelaimė įvyko apie 16.10 val. Šiaulių r. Raizgių k., naujienų portalui Delfi.lt patvirtino Policijos departamentas.

Įvykio vietoje žuvo 1975 m. gimęs vairuotojas.

Policija tiria avarijos aplinkybes.

👁️ 48 peržiūrų
Kaip vertinate šį straipsnį?
👍 0 👎 0 Iš viso: 0
0% 👍 0% 👎

Patiko? Pasidalink! Ačiū.
REKOMENDUOJAME:  Siaubo filmas netoli Kryžkalnio: vidury baltos dienos uždaužė iki sąmonės netekimo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. View more
Sutinku
Nesutinku